למה חשוב ואין לוותר על יועץ משכנתאות פרטי?

למה צריך לקחת יועץ משכנתאות?

 • ייעוץ משכנתאות

  כי לרובנו המשכנתא זאת העסקה הגדולה ביותר אותה אנו עושים בחיינו. לכן חשוב להיעזר באיש מקצוע אשר בקיא ומנוסה מאוד בתחום. באמצעות ייעוץ וליווי מקצועי תחסכו זמן וכסף רב, ותימנעו מטעויות מיותרות הנובעות מחוסר ידע וניסיון.

 • כי ידע חלקי בלבד אינו מספיק. במרבית המקרים רובנו לא מבינים את המשמעות של בחירת מסלולי המשכנתא, את הריביות וההצמדות וההשלכות שלהם על עתידנו. משכנתא היא עסקה פיננסית גדולה מאוד ואסור לנו להתקדם בתהליך אם אנחנו לא שולטים או מבינים אותו ואת כל הגורמים והמשמעויות הנלווים אליו.
 • כדי לחסוך כסף רב, להימנע מטעויות, ולהיפטר מכל כאב הראש.  יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה ייצג אתכם וידאג לאינטרסים שלכם מול הבנק, ידע לנתח את הפרופיל הפיננסי שלכם, להתאים את תמהיל המשכנתא הנכון לכם, ישיג עבורכם אישורים מתאימים להלוואה, וידע להשיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר.

למה לא להיעזר בפקיד המשכנתאות בבנק? הרי זה בחינם.

רבים טועים וסומכים על הפקיד של הבנק "כי הוא ממש סימפטי ומקצועי".

 • כי תקבלו רק מידע חלקי. פקיד המשכנתאות של הבנק יציע לכם רק את המוצרים ואת מסלולי המשכנתא שהבנק שלו מעוניין למכור, ויציע לכם משכנתא אשר תהיה הרווחית ביותר עבור הבנק .
 • כי הוא אינו גורם אובייקטיבי. לפקיד המשכנתאות של הבנק למעשה אין שום מחויבות כלפיכם, תפקידו היחיד הוא להגדיל את רווחיות הבנק במשכנתא הניתנת לכם. לפקיד המשכנתאות בבנק אסור להמליץ  על הרכב תמהיל המשכנתא שכדאי לנו לקחת, וזאת מכיוון שהוא אינו גורם אובייקטיבי.

 

עתה כבר ברור מדוע אין להסתפק בייעוץ שנקבל בבנק,
או להסתפק במידע חלקי המתקבל מחברים ומקורבים.

ליווי מקצועי אשר ידאג וייצג את האינטרסים שלכם בלבד, זו התנהלות אחראית,
אשר תמנע מכם טעויות מיותרות.

אנו נלווה אתכם בבטחה אל המשכנתא המתאימה לכם,
ולחיסכון משמעותי של כסף רב.

מה תקבלו אצלנו – מקצועיות, ידע, וניסיון ללא תחרות!

 • מה שטוב, נכון ומתאים לכם. כמומחים בתחום אנו נבחן ונבצע אפיון של הפרופיל הפיננסי האישי שלכם.                                                                                                                                      פיתחנו כלים המאפשרים הצגת תמונה מדויקת של התנהגות המשכנתא לאורך חייה, בהתחשב בשינויים הצפויים במדד, בריבית ובשינויים  עתידיים בפרופיל הפיננסי האישי,  ועל ידי כך לקבל החלטה מושכלת לגבי תמהיל המשכנתא המומלץ ביותר עבורכם.
 • אנו נרוץ במקומכם. אנו נערוך ונגיש עבורכם את בקשות המשכנתא בהתאם לדרישות הבנקים.
 • נשיג לכם את התנאים הטובים ביותר. אנו מכירים את הבנקים לפניי ולפנים, דוברים את שפת הבנקאים וכן את אופן ההתנהלות הנכון מולם. ניסיוננו הרב מאפשר לנו כוח מיקוח גדול יותר מול הבנקים ומסייע לנו להשיג את התנאים הטובים ביותר עבורכם.
 • הנחיה מקצועית. אנו נסייע לכם בהבנת כל הנדרש מכם על ידי הבנק לצורך קבלת המשכנתא.  התהליך מורכב ודורש הבנה מעמיקה בתחום הנדל"ני, המשפטי, החוזי, הביטוחי, הפיננסי, רגולציה ונהלים שונים וכו’.
 • ליווי מלא בתהליך. אנו נלווה אתכם באופן אישי בכל תהליך ביצוע המשכנתא. אנו מתחייבים ליחס אישי ולזמינות גם בשעות לא שגרתיות, נתאים עצמנו עבורכם ונפגוש אתכם במקום ובזמן המתאימים לכם.
 • אנו מייצגים אתכם. אנו מתחייבים לייצג אתכם,  הלקוחות הבלעדיים שלנו, ואנו נדאג לאינטרסים שלכם בלבד. תנו לנו לדאוג לכם! כך תימנעו מטעויות, תחסכו זמן רב והוצאות מיותרות, ואם תהיו מרוצים – נשמח שתמליצו עלינו לחברים שלכם. 

משכנתא מותאמת אישית על ידי יועץ מומחה תחסוך לכם כסף רב
ותתאים להתנהלותכם לאורך שנותיה הרבות
!!!

את העיסקה הפיננסית הגדולה והמשמעותית ביותר בחייכם, עושים רק בליווי מקצועי של הטובים ביותר. 

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות!
מתחייבים לחיסכון! לא חסכתם – לא שילמתם!

גם עמדת בנק ישראל היא שיש חשיבות מרובה לקבלת ייעוץ מקצועי חיצוני מתאים בלקיחת משכנתא, ראו להלן מתוך הוראות המפקח על הבנקים בבנק ישראל: